चेल्सीका हाजार्ड भन्छन्– ‘बार्सिलोना हराउनै नसकिने टिम होइन’

एजेन्सी, फागुन २८
मार्च १५ अर्थात् आजको तीन दिनपछि युरोपियन च्याम्पियन्स लिग फुटबलमा राउन्ड १६ अन्तर्गत दोस्रो लेगको खेलमा स्पेनिस बार्सिलोना र इंग्लिस क्लब चेल्सी भिड्दैछन् । बार्सिलोनाको घरमा हुने उक्त खेलबाटै अन्तिम आठमा पुग्ने टिमको टुंगो लाग्ने छ ।

यसअघि भएको पहिलो लेगको खेल १–१ को बराबरीमा सकिएको अवस्थामा दोस्रो लेगको खेल निकै रामोञ्चक हुने अनुमान गरिएको छ । उक्त खेलअघि चेल्सीका स्टार खेलाडी इडेन हाजार्डले बार्सिलोनासँगको खेल एक ठूलो खेल हुने बताएका छन् ।

चेल्सीमा प्ले मेकरका रूपमा चिनिने हाजार्डले इंग्लिस पत्रिका ‘मिरर’ सँग कुरा गर्दा बार्सिलोनाका घरमा आफूहरू जित्न जाने बताएका छन् । उनले बार्सिलोना बलियो टिम भएको र अघिल्लो लेगबाट ऊसँग अवे गोलसमेत भएकाले व्यवहारिक रूपमा ऊ अनुकूल देखिए पनि आफूहरू उसलाई धक्का दिन सक्षम रहेको बताएका हुन् ।

‘अहिले बार्सिलोनासँग अवे गोल छ । र, दोस्रो लेग उसकै घरमा हुँदैछ,’ हाजार्डले भने, ‘तर, हामी जब क्याम्प नोउ पुग्छौं, हामी यी कुरा बिर्सन्छौं ।’

सोक्रममा हाजार्डले बार्सिलोना हराउनै नसकिने टिम नभएको बताउँदै सम्भवतः यसपटक उसलाई स्तब्ध बनाउन आफूहरू सफल हुने बताए । ‘बार्सिलोनासँगको खेल सजिलो हुँदैन, यो सबैलाई थाहा छ,’ उनले थपे, ‘तर, बार्सिलोना हराउनै नसकिने टिम भने होइन ।’

हाजार्डले बार्सिलोना अहिले तुलनात्मक रूपमा बलियो देखिए पनि आफूहरूले उसलाई सजिलै जित्न भने नदिने बताए । ‘मेरो विचारमा खेलको नतिजा आधा–आधा हुनसक्छ,’ उनले भने, ‘यत्ति हो, हामी उनीहरूलाई सजिलै जित्न दिँदैनौं ।’

Loading...