इनिएस्टा प्रशिक्षणमा फर्किए, चेल्सीसँग खेल्ने

एजेन्सी, फागुन २८
स्पेनिस बार्सिलोनाका चोटग्रस्त कप्तान तथा भेट्रान फुटबलर आन्द्रेस इनिएस्टा प्रशिक्षणमा फर्किएका छन् । गत हप्ता ला लिगामा एथ्लेटिको मड्रिडविरुद्धको खेलक्रममा घाइते भएका कप्तान सोमबारबाट प्रशिक्षणमा फर्किएका हुन् ।

सोमबार इनिएस्टाले टिमसँगै क्याम्पमा प्रशिण गरेका छन् । टिमका प्रमुख खेलाडी घाइते भएपछि केही तनावमा रहेका कोच अर्नेस्टो भाल्भर्डेलाई अब एनिएस्टा प्रशिक्षणमा फर्किएसँगै केही राहत मिलेको छ ।

यसअघिसम्म आफ्ना घाइते खेलाडीबारे औपचारिक रूपमा केही नबताएको बार्सिलोना इनिएस्टाले मार्च १५ मा हुने चेल्सीसँगको खेल खेल्ने–नखेल्नेबारे अन्योलमै थियो ।

तर, इनिएस्टा तालिममा फर्किएसँगै उनले चेल्सीसँगको खेल खेल्ने पक्का भएको छ । बार्सिलोना र चेल्सी बिहीबार बार्सिलोनाको घरमा च्याम्पियन्स लिगमा अन्तिम १६ अन्तर्गत दोस्रो लेगको खेल खेल्दैछन् । यसअघि भएको पहिलो लेगको खेल १–१ को बराबरीमा सकिएको थियो ।

Loading...