डेम्बेले बार्सिलोनाका भविष्य हुन् : मेस्सी

एजेन्सी, फागुन २९
स्पेनिस बार्सिलोनाका स्टार लिओनल मेस्सीले आफ्नो टिमका नयाँ खेलाडी उसामान डेम्बेलेको प्रशंसा गरेका छन् । बिहीबार हुने चेल्सीविरुद्धको खेलका लागि तयारीमा जुटेका मेस्सीले आफ्नो तेस्रो सन्तान जनिमएको सन्दर्भमा स्पेनिस सञ्चारमाध्यमसँगा कुरा गर्दै डेम्बेले बार्सिलोनाको भविष्य भएको बताएका हुन् ।

तीन दिनअघि ला लिागमा भएको खेलमा मेस्सीको अनुपस्थितिमा यसै सिजन बार्सिलोनामा आएका २० वर्षीय डेम्बेलेले प्रभाशाली प्रदर्शन गरेका थिए । उक्त खेलपछि बार्सिलोनाका प्रशिक्षक साथै अन्य खेलाडीले पनि डेम्बेलेको खुलेरै प्रशंसा गरेका थिए ।

छोरा जन्मिएर मालागाविरद्धको खेल गुमाएका मेस्सीले उक्त खेल हस्पिटलबाटै हेरेका थिए । पछि मिडियासँग कुरा गर्दै उनले मालागाविरुद्ध डेम्बेलेले उच्च स्तरको खेल खेलेका बताएका थिए ।

‘मैले सुरुबाटै भनेको छु कि, डेम्बेले एक राम्रा खेलाडी हुन् । सुरुमा उनलाई टिममा भिज्न समय लाग्यो,’ मेस्सीले स्थानीय एक रेडियोसँग कुरा गर्दै भनेका छन्, ‘उनले मालागविरुद्ध उत्कृष्ट खेले ।’

सोहीक्रममा मेस्सीले डेम्बेले बार्सिलोनाका लागि भविष्यमा महत्त्वपूर्ण खेलाडी हुने पनि बताए । ‘उनी भर्खर यहाँको मैदान र शैलीसँग खेल्न सिक्दैछन्,’ मेस्सीले थपे, ‘उनी भविष्यामा बार्सिलोनाका लागि एक महत्त्वपर्ण खेलाडी हुनेछन् ।’

मालागविरुद्ध उत्कृष्ट प्रदर्शन गरेका डेम्बेले भोलि हुने च्याम्पियन्स लिगमा चेल्सीविरुद्धको खेलमा पनि टिममा पर्ने सम्भावना छ ।

Loading...