कोटिन्हो भन्छन्– ‘बार्सिलोनाले नेइमारलाई फर्काए त्यो अद्भुत हुनेछ’

एजेन्सी, फागुन २९
यसै सिजन बार्सिलोना छाडेर फ्रेन्च क्लब पिएसजी गएका ब्राजिलियन स्टार नेयमार पुनः स्पेन फर्किने चर्चा चुलीमा छ । पछिल्ला दिनमा अन्तर्राष्ट्रिय मिडियमा छाएका खबरअनुसार नेइमार पुनः बार्सिलोनै फर्किने मनस्थितिमा पुगेका छन् ।

यसैबेला गत जनवरीमा बार्सिलोनामा अनुबन्ध भएका अर्का ब्राजिलियन मिडफिल्डर फिलिपे कोटिन्होले यनि नेइमार पुनः बार्सिलोना फर्किए त्यो सही निर्णय हुने बताएका छन् । उनले नेइमारलाई साँच्चै नै फर्काइए बार्सिलोना संसारकै सबैभन्दा बलियो टिम बन्ने बताए ।

‘गोल’का अनुसार सञ्चारमाध्यमसँग कुरा गर्दै कोटिन्होले बार्सिलोनाले नेइमारलाई पुनः टिममा फर्काए त्यो अद्भुत हुने बताए । ‘म ब्राजिलको टिमबाट उनी (नेइमार) सँगै खेल्छु । र, यो सुवअसर हो,’ कोटिन्होले भनेका छन्, ‘उनी पुनः क्याम्प नोउ फर्किए यो साँच्चै नै अद्भुत हुनेछ ।’

कोटिन्हो र नेइमार आपसमा मिल्ने साथी मानिन्छन् । यसअघि नेयमार पिएसजी जाने चर्चा हुँदै गर्दा कोटिन्होलाई पनि नेइमारको चाहनामा पिएसजीले भित्र्याउन चाहेको थियो । तर, कोटिन्हो बार्सिलोनासँग जोडिएकाले उनी पेरिसतर्फ लागेनन् ।

गत जनवरीमा बार्सिलोनाले कोटिन्हालाई १ सय ६० मिलियन युरोमा भित्र्याएको थियो । त्यसअघि समरमा बार्सिालेनाले नेइमारलाई पिएसजीमा कीर्तिमानी २ सय २२ मिलियन युरोमा बेचेको थियो ।

Loading...