चार मिनेटमा सेभिल्लाले हान्यो २ गोल, म्यानचेस्टर युनाइटेड अन्तिम १६ बाटै आउट

काठमाडौं, फागुन २९
उपाधिको दाबेदार मानिएको इंग्लिस टिम म्यानचेस्टर युनाइटेड च्याम्पियन्स लिग प्रतियोगिताबाटै आउट भएको छ । प्रतियोगिताअन्तर्गत बुधबार राति भएको अन्तिम १६ को दोस्रो लेगको खेलमा युनाइटेड आफ्नै घरमा सेभिल्लासँग १–२ ले स्तब्ध प्रतियोगिताबाटै बिदा भयो ।

निकै प्रतिस्पर्धात्मक खेलमा पहिलो लेगको समयसहित जोड्दा खेलमा पहिलो गोल हुन कूल १ सय ६७ मिनेट लाग्यो । पहिलो लेग गोलरहित बराबरीमा सकिएको अवस्थामा दोस्रो लेगको खेलमा पनि ७३औं मिनेटसम्म कुनै गोल भएन ।

तर, खेलको ७४औं मिनेट सेभिल्लाले गोलको खाता खोल्यो । उसका लागि यडरले गोल गर्दै अग्रता दिलाएका थिए । आफ्नो घरमा गोल खाएर दबाबमा परेको युनाइटेड खेलमा फर्किन संघर्ष गर्दै गर्दा पहिलो गोल खाएको ४ मिनेपछि नै यडरले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै टिमलई जितर्फ लगेका थिए ।

०–२ ले पछि परेको स्थितिमा खेलमा फर्किन कठिनजस्तै देखिएका बेला युनाइटेडका लागि रोमेलु लुकाकुले खेलको ८४औं मिनेटमा गोल गर्दै टिमलाई खेलमा फर्काउने संकेत गरेका थिए ।

तर , बाँकी समयमा युनाइटेडले गोल फर्काउन सकेन । र, आफ्नो घरमा २ गोल खाँदै १–२ ले स्तब्ध भएर प्रतियोगिताबाटै बिदा भयो । यी दुई टोलीबीच यसअघि भएको पहिलो लेगको खेल गोलरहित बराबरीमा टुंगिएको थियो ।

राति नै भएको अर्को खेलमा रोमाले शाख्क्तार दोनेक्ट्सलाई १–० ले हरायो । पहिलो लेगमा दोनेक्ट्सले २–१ को अग्रता लिएकाले १–० को जितसँगै २–२ को बराबरी भए पनि रोमा अवे गोलका आधारमा अन्तिम आठमा पुग्न सफल भयो ।