डि गेय भित्र्याउन रियल मड्रिड र पिएसजीको होडबाजी हुने संकेत

एजेन्सी, फागुन २९
यो सिजन घरेलु लिगमा खराब अवस्थाबाट उठ्न संघर्ष गरिरहेको रियल मड्रिड आगामी समरमा नयाँ गोलरक्षक अनुबन्ध गर्ने योजनामा छ । उसले इंग्लिस क्लब म्यानचेस्टर युनाइटेडका प्रभावशाली रक्षक डेभिड डि गेयमाथि गम्भीरतापूर्वक चासो दिइरहेको छ

तर, अब डि गेय भित्र्याउने अभियानमा रियलसँगै फ्रेन्च क्लब पिएसजी पनि सामेल भएको छ । फ्रेन्च पत्रिका ‘टेलिफुट’का अनुसार समरमा भित्र्याउने गरी पिएसजीले २७ वर्षीय स्पेनिस गोलरक्षकमाथि आँखा लगाइरहेको छ । उसले रियल मड्रिडलाई उछिनेर महँगो मूल्यमा डि गेयलाई अनुबन्ध गर्ने योनजा बुनिरहेको छ ।

पिएसजीले अहिलेका गोरक्षक अलफोन्से एरोलालाई प्रतिस्थापन गर्न चाहेको छ । इंग्लिस प्रिमियर लिगका अहिलेका सबैभन्दा अब्बल मानिएका स्पेनिस रक्षकलाई पेरिस उतार्न चासो पिएसजीले निकै महँगो मूल्य खर्चन सक्ने खबरमा दाबी गरिएको छ ।

यसअघि रियल मड्रिड डि गेयलाई १०० मिलियन युरोभन्दा बढी मूल्य खर्चेर अनुबन्ध गर्न तयार रहेको खबर आएको थियो । रियल अझै पनि हालका गोलरक्षक केलर नाभासलाई प्रतिस्थापन गर्दै नयाँ रक्षक भित्र्याउने अभियानमा रहेको बताइन्छ ।

यता, मंगलबार मात्रै युनाइटेडका मेनेजर जोसे मोरिन्होले भने रियल मड्रिडलाई जवाफ दिँदै आफूहरूले आफ्ना गोलरक्षक नबेच्ने बताएका छन् । च्याम्पियन्स लिगमा सेभिल्लाविरुद्धको खेलअघिको पत्रकार सम्मेलनमा बोल्दै उनले आफ्ना गोलरक्षक रियल वा अन्य क्लब जाने सम्भावना नरहेको बताएको खबर ‘स्काई स्पोर्टस्’मा प्रकाशित छ ।